Strona główna Portal Aktualności Plan miasta Informator teleadresowy Wydarzenia Spacer Galeria Filmy E-kartki bip
portal
Oferty inwestycyjne kopia.jpg
Uzdrowisko kopia.jpg
Teznia kopia kopia.jpg
BANER!.jpg
baner0obw_edytowany-2.jpg
rewitalizacja.jpg
mapainwestycji.gif
Przeczytaj koniecznie
1
2
3
4
5
europedirect kopia.jpg
airport kopia.jpg
Portal - Wszystko dla przedsiębiorców
Inowrocławska Wystawa Gospodarcza 2008
PDF
DRUKUJ
grafika

Kilkadziesiąt firm z Inowrocławia i regionu prezentowało się na XII Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej, która odbywała sie w dniach 10-11 maja 2008 r.  w Hali Widowiskowo – Sportowej w Inowrocławiu.

W uroczystym otwarciu wystawy, którego dokonał prezydent Miasta Ryszard Brejza wzięli udział przedstawiciel Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego, władze powiatu inowrocławskiego, gminy wiejskiej Inowrocław oraz licznie przybyli goście  i mieszkańcy miasta.

- Bardzo się cieszę, że już po raz dwunasty w Inowrocławiu odbywa się wystawa, która jest dowodem na to, że Kujawy mają duży potencjał gospodarczy i mają się czym pochwalić. Pragniemy, by mieszkańcy Inowrocławia i regionu, ale także goście miasta dowiedzieli się, że mamy firmy, które z powodzeniem konkurują z innymi znanymi podmiotami na polskim rynku  – mówił prezydent Ryszard Brejza.

Na wystawie swoje osiągnięcia, produkty i usługi prezentowały: Wytwórnia Chemiczna "Alchemik", Policealne Studium Zawodowe "Tempus", "Narzędziownia", Instytut Zootechniki PIB Zakład Doświadczalny z Kołudy Wielkiej, Wydawnictwo "Pasja", "Kom-Rol", "Eurotherm", Bank Spółdzielczy, BGŻ, OSM "Cuiavia", MPK, , Centrum Ceramiki i Klinkieru "BTS", "Solanki", "Market BHP", "Pozkal", "Remsod", "Prima", "Jacze", "Barbara Luijckx", "Kolorodruk", "Cykoria", "Infofama" i "Soda Polska Ciech", która  znalazła się wśród  siedemdziesięciu polskich firm nominowanych  w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska” za produkt sól „Kujawska” warzona, spożywcza, jodowana.

Wśród zwiedzających stoiska wystawiennicze byli członkowie kapituły konkursowej, których zadaniem było wybrać „Najlepszy Produkt Roku 2008”. Konkurs ten towarzyszy wystawie od początku jej istnienia i ma na celu wyłonienie produktu, którego cechy jakościowe, użytkowe oraz nowatorskie rozwiązania techniczne będą promowały   i reprezentowały Inowrocław i region w kraju, jak i za granicą.

Wystawę zakończył niedzielny koncert "Tańce Świata" - występ pary tanecznej z udziałem laureatki "Szansy na Sukces" z 2006 roku, Agnieszki Zawidzkiej, mistrzów tańca stylu standard oraz muzyków orkiestry "Pro Arte".


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
szukaj...
BANER PERŁY.jpg
e-urzad.jpg
BANER_edytowany-1.jpg
Luty 2016
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
 
baner2.jpg
filmy
1
2
3
4
5
pte.jpg
baner_maly.jpg
baner-inlot.jpg
walidacja: | XHTML 1.0 | CSS 2.1 |